0216 337 47 37 - 0535 439 77 31 0216 337 47 37 - 0535 439 77 31
Sitede Ara

Stag geciktirici sprey

Stag Geciktirici Sprey Resmi Satış Sitesine Hoş Geldiniz. Bugüne sadece 49 TL.  Sizlerde hemen indirimden  faydalanın. Tüm dünya üzerinde dünyanın en çok bildiği ve sayılı spreylerinden olan stag geciktirici sprey orgazm süresini uzatarak alınan keyfin, cinsel birleşmede verilen hazzın, maksimum seviyeye ulaşmanın ve orgazm zamanında alınan hazzın en yüksek seviyeye çıkmasını sağlar.

Hem erkekler hem de kadınlar için en büyük öneme sahip olan sprey kadınların erkeklerine daha da çok bağlanmasını sağlıyor. Birleşme esnasında ve ilerisinde vereceğiniz ve bırakacağınız etki sayesinde kız arkadaşınızı veya karınızı kendinize bir kez daha aşık edebilirsiniz.

Stag geciktirici sprey

Partnerler arası uzun soluklu ve en uzun seviyede cinsel ilişki yaşamanızı sağlar. Her iki tarafın da son derece mutlu olmasını sağlar.

İlişkiden tam anlamı ile zevk alınmasını sağlar. Orgazm olmadan önce süreyi uzatır ve böylece her iki tarafın da normalden daha fazla zevk almasını  ve kendilerine olan güvenin artmasını sağlar. Bu sayede her iki tarafta birbirine yeniden aşık olur.

Hem erkek hem de bayan henüz başlamadan ve herhangi bir haz almadan bitmiş süreci yaşamadan uzun süreli ve doyumsuz bir haz alırlar.  Bu süre içerisinde çok büyük hazlar alarak kendilerince mutlu anlar geçirirler. Stag spreyler el değmeden hazılanır. Aynı zamanda stag geciktirici sprey bu tür spreylerin en iyisi olarak bilinmektedir ve bu özelliği ile çok kullanılmaktadır.

Stag geciktirici sprey nasıl kullanılır ?

Stag Sprey kullanımı itibarıyla son derece kolay bir yapıya sahiptir.  Ayrıca basit bir biçimde uygulama imkanı da vermektedir. Geciktirici Stag Spreyi cinsel ilişki gerçekleşmeden önce penis ereksiyon halinde iken sağ el yordamı ile iyi bir biçimde çalkalanarak, sol elin baş ve işaret parmağı yardımı ile penisin sünnet kesim bölgesinden tutma yardımı ile sağ baş parmağı ile Stag Spreyi püskürtme noktasından vanayı bastırarak Peniste hassasiyetin yoğun olarak yaşandığı bölge ve penisin baş kısmına püskürtüyoruz. Stag geciktirici sprey normal olarak böyle kullanılır ancak daha kolay şekillerde kullanımı için telefon numaralarından şirketimizi arayabilir, kolay kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Püskürtülen Stag Speryi geciktirici kremi penisimize masaj yapma yordamı ile iyice belirtilen tüm bölgeye yediriyoruz. Hemen ardından da testislerin bulunduğu bölgeye sprey püskürtülerek iyice yedirilir. Uygulamayı testislerede uyguladıktan sonra cinsel ilşkiye girilebilir.

Geciktirici sprey  erken boşama problemi olan 18 – 55 yaş arası herkes tarafından kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu işlem yapılırken penisin duyarlılığı azaltılır ve bu yordam ile erken boşalma engellenmiş olur.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ÇEKİNMEDEN ARAYINIZ!!

0216 337 47 37
0535 439 77 31
0541 230 97 47
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın: 0216 337 47 37 - 0535 439 77 31
 Magic titreşimli vibratör
% 25
indirim
199.00 149,00 TL
Satın Al